Witamy w serwisie gieldarow.pl

Konto

Posiadanie konta umożliwi ci dodawanie darmowych ogłoszeń!

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz konta, możesz się zarejestrować»

Logowanie
Przypomnij hasło!

Żory Rusza akcja "NOC STOP"

Lista ogłoszeń
2012-07-20

Żorscy stróże prawa zapraszają wszystkich zainteresowanych mieszkańców do wzięcia udziału w akcji prewencyjnej pod hasłem „NOC STOP” organizowanej we współpracy ze Stowarzyszeniem „Bezpieczne Miasto” w Żorach. Głównym celem przedsięwzięcia jest przeciwdziałanie kradzieżom pojazdów na terenie miasta.
Akcja „NOC STOP” ruszy w najbliższy poniedziałek tj. 23 lipca br. Jej istotą jest oznakowanie pojazdów nalepkami holograficznymi pojazdów, których właściciele deklarują, że nie jeżdżą w nocy pomiędzy godziną 23.00 a 5.00. W podanym przedziale czasowym policjanci będą zatrzymywali i kontrolowali wszystkie pojazdy pojawiające się na drogach, a oznakowane specjalnymi naklejkami. Warunkiem przystąpienia do akcji jest dobrowolne oznakowanie pojazdu nalepką z hologramem, którą należy nakleić w przypadku samochodów osobowych: w lewym dolnym rogu na przedniej szybie, bądź w prawym górnym rogu na szybie tylnej. Kierowcy oznakowanych pojazdów muszą liczyć się z ewentualną kontrolą Policji w godzinach nocnych, świecąca naklejka na szybie pojazdu będzie sygnałem dla mundurowych, że pojazd może pochodzić z kradzieży.
Od najbliższego poniedziałku zainteresowani kierowcy będą mogli odbierać nalepki w Komendzie Miejskiej Policji w Żorach przy ulicy Wodzisławskiej 3 lub bezpośrednio od policjantów drogówki pełniących służbę w terenie. Akcja potrwa do końca roku.  
 

Dodaj komentarz:

Wpisz kod z obrazka:

Wasze komentarze:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.