Witamy w serwisie gieldarow.pl

Konto

Posiadanie konta umożliwi ci dodawanie darmowych ogłoszeń!

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz konta, możesz się zarejestrować»

Logowanie
Przypomnij hasło!

Zatrzymanie na gorącym uczynku

Lista ogłoszeń
2014-04-09

Policjanci zatrzymali 46-latka, który w Boguszowicach ukradł elementy metalowe podjazdów dla niepełnosprawnych. Szybka interwencja policjantów była możliwa dzięki reakcji przypadkowego świadka. Zatrzymanemu grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj ok.1.30 otrzymaliśmy zgłoszenie od przypadkowego świadka, że na osiedlu Południe w Boguszowicach, ktoś demontuje podjazdy dla osób niepełnosprawnych. Na podstawie precyzyjnych informacji dot.rysopisu sprawcy, policjanci zatrzymali podejrzanego mężczyznę na gorącym uczynku. 46-latek miał przy sobie śrubokręt, składany nóż oraz rękawice. Właśnie tymi narzędziami posłużył się przy rozkręcaniu podjazdów. Policjanci odzyskali również skradzione metalowe elementy, część z nich niestety została uszkodzona. Zatrzymany odpowie za kradzież, grozi mu kara pozbawienia wolności nawe do 5 lat.

Dodaj komentarz:

Wpisz kod z obrazka:

Wasze komentarze:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.