Witamy w serwisie gieldarow.pl

Konto

Posiadanie konta umożliwi ci dodawanie darmowych ogłoszeń!

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz konta, możesz się zarejestrować»

Logowanie
Przypomnij hasło!

Wodzisławska zostanie zamknięta

Lista ogłoszeń
2012-09-21

Zamknięcie Wodzisławskiej

Od środy,  26 września, na okres około 1 miesiąca planowane jest całkowite zamknięcie ulicy Wodzisławskiej, na odcinku od ul. Ujejskiego do Plebiscytowej. 

Planowane zamknięcie związane jest z koniecznością przebudowy przepustu w km 4+640, na tym odcinku ul. Wodzisławskiej.

Dodatkowo, również od środy, planuje się wprowadzić ruch jednokierunkowy (w kierunku do Chałupek) na ulicy Wodzisławskiej na odcinku od ulicy Puszkina do ulicy Niepodległości.   

Wprowadzone zostaną objazdy:

• objazd 78 Chałupki (do 3,5 t):

ulicą Wodzisławską (DK 78), ulicą Ujejskiego, ulicą Niedobczycką, ulicą Hetmańska, ulicą Kadłubka do ulicy Wodzisławskiej (DK 78).

  • objazd 78 Chałupki (powyżej 3,5 t):

ulicą Wodzisławską (DK 78), przez Rondo Płn. Irlandzkie, ulicą Obwiednia Południowa przez Rondo Lievin, ulicą Raciborską (DW 935), ulicą Sportową, ulicą Sokolską (Radlin), ulicą Hallera (Radlin), ulicą Korfantego (Radlin) do ulicy Rybnickiej (Radlin – DK 78).

 • objazd 78 Gliwice:

ulicą Rybnicką (DK 78), ulicą Niepodległości, ulicą Nową (Jankowice), ulicą Rybnicką (Jankowice – DW 929), ulicą 1-go Maja (Rybnik – DW 929), ulicą Chwałowicką (DW 929) przez Rondo Kamyk, ulicą Świerklańską (DW 929), ulicą Prostą (DW 929) przez Rondo Makro, przez Rondo Żorskie, ulicą Żorską (DW 935)  przez Rondo Powstańców Śl., ulicą Sybiraków (DW 935) przez Rondo Mikołowskie, ulicą Wyzwolenia (DW 935) przez Rondo Gliwickie do ulicy Gliwickiej (DK 78). 

Za utrudnienia w ruchu przepraszamy.

Dodaj komentarz:

Wpisz kod z obrazka:

Wasze komentarze:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.