Witamy w serwisie gieldarow.pl

Konto

Posiadanie konta umożliwi ci dodawanie darmowych ogłoszeń!

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz konta, możesz się zarejestrować»

Logowanie
Przypomnij hasło!

Regulamin serwisu gieldarow.pl

Lista ogłoszeń
2015-03-13

Obowiazuje od 15.04.2005 - ostatnia aktualizacja 31.01.2015

Zakres Regulacji

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z serwisu gieldarow.pl oraz prowadzonego również w domenie gielda.rybnik.pl

Definicje

Ilekroć w niniejszym Regulaminie jest mowa o:

 1. gielda.rybnik.pl lub gieldarow.pl-należy przez to rozumiec Giełdarow.pl z siedziba w Rybniku przy ulicy Miejskiej 13, zarejestrowana w Urzedzie Miasta w Rybniku wydział ewidencji gospodarczej
 2. Udostępnionego Użytkownikom za posrednictwem sieci internet w domenie (pod adresem www.gieldarow.pl).
 3. Serwis gieldarow.pl - należy przez to rozumieć serwis internetowy prowadzony przez Firme gieldarow.pl  oraz ogół pozostałych stron służacych do prezentacji, promocji, reklamy firmy oraz jej serwisu internetowego.
 4. Użytkownik - należy przez to rozumiec osobe korzystajca z zasobów serwisu gieldarow.pl bez rozgraniczenia na użytkowników zalogowanych czy niezalogowanych.

 

Wprowadzanie zmian w niniejszym regulaminie

gieldarow.pl zastrzega sobie możliwosć zmiany niniejszego Regulaminu. Informacje o wprowadzeniu zmian będa publikowane na stronie głównej serwisu www.gieldarow.pl

Przepisy ogólne

 1. gieldarow.pl jest internetowym serwisem ogłoszeniowym.
 2. Serwis prowadzi dla osób fizycznych dodawanie ogłoszeń bezpłatnie
 3. Dla działu Nieruchomości i motoryzacja firmy mają ogłoszenia płatne zgodnie z cennikiem.
 4. Serwis przeznaczony jest dla użytkowników z określonego regionu Rybnik, Żory, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Racibórz oraz miast i gmin znajdujacych się w obrębie tego rejonu
 5. Przeglądanie ofert jest dostępne dla wszytkich użytkowników internetu natomiast logowanie do serwisu jest dostępne tylko dla osób z wymienionego regionu w pkt.3.
 6. Osobami uprawnionymi do korzystania z serwisu gieldarow.pl sa osoby pełnoletnie.
 7. Rubryki zaznaczone w formularzu rejestracyjnym kolore czerwonym musza zostać wypisane. Brak wpisu w tych rubrykach uniemożliwi dokonania rejestracji w serwisie.
 8. Twoje dane z formularza rejestracyjnego sa niewidoczne dla użytkowników serwisu poza numerem telefonu i numerem gg .

Informacje o oprogramowaniu umożliwiającym przeglądanie stron www serwisu gieldarow.pl

Do przeglądania stron www serwisu gieldarow.pl ( Użytkownik ) powinien posiadać nastepujące oprogramowanie: przeglądarka internetowa oraz program pocztowy.

Zasady korzystania z serwisu

 1. Przeglądanie ofert ogłoszeniowych nie wymaga logowania.
 2. Dodawanie ofert ogłoszeniowych lub kontakt z Użytkownikiem dostępny tylko po zalogowaniu poprzez formularz kontaktowy.
 3. Dane oferenta adres e-mail,nie będą dostępne ani widoczne w serwisie, kontakt tylko poprzez formularz kontaktowy.
 4. Serwis na podstawie odrębnej umowy może emitować ogłoszenia użytkowników w innych mediach bez wymaganej dodatkowej zgody .
 5. Po prawidłowym zarejestrowaniu danych na Twój adres e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny. Użytkownik powinien odebrać pocztę i aktywować link poprzez kliknięcie i ponowne wejście do serwisu w ciągu 48 godzin. Od tego momentu będziesz miał dostęp do serwisu gieldarow.pl.
 6. Nagminne usuwanie i dodawanie tego samego ogłoszenia aby pojawiało sie na głównej stronie spowoduje zablokowanie konta .
 7. Ogłoszenia w dziale nieruchomości dodawane przez firmy , pośredników nieruchomości czy developerów muszą zawierać informacje że są ogłoszeniami tychże firm . Dodawanie ogłoszeń przez firmy ( biura , pośrenika czy developera ) jako ogłoszenia prywatne sa nie zgodne z regulaminem naszego serwisu i będą blokowane . 
 8. Zabronione jest wpisywanie adresów WWW i e-mail w rubrykach do tego nie przeznaczonych , oraz traktowanie rubryki opis jako miejsca reklamowego firmy . Dodawanie zdjęć nie dotyczących towaru a traktowanych jako reklama . Nie dostosowanie się do tego wymogu powoduje zablokowanie i usunięcie oferty z serwisu. Nie stosowanie sie do tego zapisu może skutkować usunięciem całego konta Użytkownika.
 9. Serwis gieldarow.pl nawiazuje współpracę z innymi serwisami lub czasopismami celem wymiany zamieszczanych ogłoszeń aby zwiekszyć zainteresowanie wzajemna oferta , jesli dany użytkownik nie wyraża ochoty na zamieszczanie swoich ogłoszeń w innych mediach powinien o tym poinformować serwis gieldarow.pl pisemnie lub meilem.
 10. Opcja płatna dla biur nieruchomosci oraz auto-komisu .
  W wypadku braku opłaty abonamentowej i przekroczeniu terminu płatności , emisja ogłoszeń zostaje dla użytkowników zawieszona do czasu zapłacenia zaległości . Konto firmowe pozostaje dalej aktywne , gdzie jest możliwe zalogowanie i dokonywanie niezbędnych poprawek korekt . Pomimo zawieszenia konta opłata abonamentowa zostaje dalej nalicza do czasu rozwiązania umowy .

Obowiązki Użytkownika

 1. Oferta będzie widoczna przez 90 dni w serwisie, automatycznie po dodaniu do serwisu. Na użytkowniku spoczywa obowiązek usunięcia ogłoszenia wcześniej jeżeli dokona sprzedaży przed terminem 90 dni.
 2. Do korzystania z zasobów serwisu gieldarow.pl konieczne jest posiadanie konta poczty elektronicznej e-mail, lub podanie telefonu kontaktowego w formularzu rejestracyjnym.
 3. Użytkownik serwisu ma prawo do wglądu i poprawiania swoich ogłoszeń oraz danych adresowych włącznie z usunięciem wpisu bez podania przyczyny.

Odpowiedzialność gieldarow.pl

 1. Serwis gieldarow.pl nie bierze udziału w transakcjach pomiędzy użytkownikami, nie jest stroną w tych transakcjach. Cała odpowiedzialność wynikająca z wykorzystania informacji zawartych w naszym serwisie spoczywa na użytkowniku serwisu.
 2. Właściciel serwisu gieldarow.pl nie prowadzi biura obrotu nieruchomościami ani auto komisu, dlatego nie pośredniczy w transakcjach handlowych oraz nie pobiera prowizji od skojarzonych klientów.
 3. Serwis gieldarow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń oraz za linki do zasobów ujętych w treści ogłoszenia ani do jakich celów dane zostaną wykorzystane.
 4. W przypadku sporu pomiędzy uczestnikami serwisu rezerwujemy sobie prawo do nie uczestniczenia w tym sporze.
 5. Serwis gieldarow.pl zastrzega sobie prawo do usuwania ogłoszeń i wpisów niezgodnych z przeznaczeniem serwisu, ogłoszeń zawierających treści nicenzuralne i ogólnie uważane za obrażliwe oraz takich, z których wynika chęć wprowadzenia w błąd innych użytkowników serwisu, ogłoszeń o powtarzającej się treści oraz umieszczonych w niewłaściwych kategoriach.
 6. Zastrzegamy sobie prawo do:
  • zaprzestania prowadzenia serwisu
  • czasowego przerwania pracy serwera
  bez konieczności informowania uzytkowników serwisu gieldarow.pl

Procedura reklamacyjna

 1. Wszelkie reklamacje i uwagi związane z prowadzeniem i działalnością serwisu gieldarow.pl użytkownik powinien kierować listem poleconym na adres:
  Gieldarow.pl  44-200 Rybnik ul.Miejska 13 lub przesłac e-mailem na adres gielda@gieldarow.pl.
 2. Termin odpowiedzi na reklamację wynosi 14 dni roboczych.

Sądem właściwym do rostrzygania sporów jest sąd wedle własciwości wynikającej z przepisów Kodeksu postepowania cywilnego.

Dodaj komentarz:

Wpisz kod z obrazka:

Wasze komentarze:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.