Witamy w serwisie gieldarow.pl

Konto

Posiadanie konta umożliwi ci dodawanie darmowych ogłoszeń!

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz konta, możesz się zarejestrować»

Logowanie
Przypomnij hasło!

Pod lupą policji piesi

Lista ogłoszeń
2014-04-25

Policjanci z rybnickiej drogówki prowadzą kolejną już w tym roku akcję pod kryptonimem "Kontrola Drogowa - Piesi". Celem działań jest poprawa bezpieczeństwa pieszych użytkowników dróg.

Już dziś tj 25.kwietnia  w godzinach 15.00 - 19.00 policjanci z rybnickiej drogówki prowadzą kolejną już w tym roku akcję pod kryptonimem „Kontrola Drogowa - Piesi". Celem działań jest poprawa bezpieczeństwa pieszych użytkowników dróg. Nie obędzie się bez pouczeń i mandatów, również dla kierowców, którzy dopuszczą się wykroczeń wobec pieszych.

W ramach wojewódzkich działań "Kontrola drogowa - Piesi" policjanci z rybnickiej drogówki kontrolować będą miejsca, w których ruch „niechronionych" jest największy i gdzie najczęściej dochodzi do zdarzeń z ich udziałem. Jest to jeden z elementów kampanii "Żeby Być - Trzeba Żyć". Piesi przyłapani na lekceważeniu przepisów prawa spotkają się dzisiaj z bezwzględną reakcją mundurowych.

Dodaj komentarz:

Wpisz kod z obrazka:

Wasze komentarze:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.