Witamy w serwisie gieldarow.pl

Konto

Posiadanie konta umożliwi ci dodawanie darmowych ogłoszeń!

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz konta, możesz się zarejestrować»

Logowanie
Przypomnij hasło!
gieldaslaska.pl
Motoryzacyjne» Opony / Felgi» Opony osobowe» Letnie

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Rydułtowy Globgum

44-280 Rydułtowy
Raciborska 304
Tel.: 536310810, 324577609

www: producentopon.pl


Ogłoszenia firmy:

Ogłoszenia motoryzacyjne

Ogłoszenia motoryzacyjne

Cena: 187 PLN | Rata około: 3 PLN/mies.

Wyślij zapytanie
187 PLN
Letnie
16"
205 mm
55

Galeria

Opis:

Cena opony z -  montażem 0 zł ​lub -   wysyłką 0 zł Typ- Bridgestone Opona - Saetta Touring 2  (nowy cichy wzór )

Skorzystaj z okazji
Taniej już nie będzie
Ilość opon w tej promocji ograniczona

 

Rozmiar - 205/55R16
Grupa     - Bridgestone
Opony Bridgestone - najwyższa klasa homologacji

  Przyjazna środowisku naturalnemu, opona przeznaczona do kompaktowych pojazdów klasy średniej i wyższej . Najnowsza oferta firmy Bridgestone na sezon letni to doskonałe właściwości jezdne oraz zmniejszony poziom emisji spalin wynikający z niskiego spalania paliwa w pojeździe.

WYDAJNOŚĆ ENERGETYCZNA: Ogranicza zużycie paliwa i emisję CO2.


CZYSTE POWIETRZE: Zgodnie z unijnymi regulacjami, nowe opony  są przyjazne dla środowiska naturalnego zarówno na etapie produkcji, jak i eksplotacji.


WYSOKIE PRZEBIEGI: Opony,które wystarczają na dłużej, zapewniając lepsze osiągi i wyższy poziom bezpieczeństwa, przez cały okres eksploatacji.
NISKA EMISJA HAŁASU: Parametry emisji hałasu zgodne z Unijnymi Dyrektywami na rok 2012, wydatnie podnoszą komfort jazdy.

Klasa B - Doskonałe właściwości na mokrej nawierzchni. Opona Saetta zawiera specjalną mieszankę polimerową, zapewniającą bardzo dobrą przyczepność i prowadzenie na mokrej nawierzchni. Szerokie centralne rowki bieżnika szybko usuwają wodę spod czoła opony, redukując wystąpienie zjawiska aquaplaningu. Klasa C - Konstrukcja zmniejszająca zużycie paliwa. Saetta charakteryzuje się aerodynamicznym kształtem i specjalną mieszanką redukującą ilość wytwarzanego ciepła, co pozwala obniżyć opory toczenia . Przekłada się to w postaci oszczędności na kosztach paliwa rzędu kilkuset złotych w trakcie użytkowania kompletu opon.     70 dB      - Niski poziom hałasu. Zamknięte rowki w barku opony odpowiadają za tłumienie emisji i redukcję odbieranego poziomu hałasu zewnętrznego.
 

Typ:  Saetta Touring 2
Rozmiar: 16 "
Sezon: Lato
Kolor: Czarna
Wymiar: 205/55x16
Waga: 8 kg.
Typ: Bridgestone
INDEX PRĘDKOŚCI: H 210 Km/h
PRODUKCJA: 2017

Opon na rynku nie brakuje są tylko różnej jakości i ceny. Różnica w cenie wynika z zastosowanych komponentów. Najlepszą jakość na Polskim rynku, potwierdzają serwisy oponiarskie z nami współpracujące czy nasi stali klienci

Gwarancja Saetta 48 mc.
Gwarancja zwrotu do 14 dni .

Karta gwarancyjna  !!!!!!!!!
Dodano: 2017/05/25
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.