Witamy w serwisie gieldarow.pl

Konto

Posiadanie konta umożliwi ci dodawanie darmowych ogłoszeń!

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz konta, możesz się zarejestrować»

Logowanie
Przypomnij hasło!

Most na ul. Podmiejskiej już przejezdny

Lista ogłoszeń
2015-03-02 Most na ul. Podmiejskiej już przejezdny

Od poniedziałku, 2 marca przejezdny jest przebudowany most na ul. Podmiejskiej.

Przebudowa mostu była częścią remontu ul. Podmiejskiej, na odcinku od ul. Rudzkiej do ul. Św. Maksymiliana. Inwestycja kosztowała 10,7 mln zł z czego 8,2 mln zł stanowiło dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.  
Prace, rozpoczęte 18 czerwca ub. roku prowadziło konsorcjum firm Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BANIMEX Sp. z o.o.z Będzina  i Auto-Trans Asfalty Sp. z o.o.z Gierałtowic. W ramach inwestycji wykonano rozbiórkę starego mostu i budowę nowego o nośność do 50T (200 kN/oś) - klasa "A", przebudowano odcinek drogi z poszerzeniem jezdni do 7m , z przystosowaniem konstrukcji do nośności 115 kN/oś, przebudowano skrzyżowanie ulic Podmiejska- Św. Maksymiliana do 3 pasów ruchu, poszerzono chodniki i ciągi pieszo-rowerowe, przebudowano również oświetlenie uliczne, kanalizację deszczową i urządzenia elektroenergetyczne i teletechniczne.

źródło  rybnik.eu

Dodaj komentarz:

Wpisz kod z obrazka:

Wasze komentarze:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.