Witamy w serwisie gieldarow.pl

Konto

Posiadanie konta umożliwi ci dodawanie darmowych ogłoszeń!

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz konta, możesz się zarejestrować»

Logowanie
Przypomnij hasło!

III Rybnicki Półmaraton Księżycowy

Lista ogłoszeń
2012-07-03

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybniku, zaprasza na  „III Rybnicki Półmaraton Księżycowy”,

który odbędzie się w nocy z dnia 7 na 8 lipca br.

Dla podniesienia atrakcyjności zawodów bieg przeprowadzany jest w godzinach nocnych. Trasa Półmaratonu jest jednak atestowana i prowadzi oświetlonymi ulicami przez centrum Rybnika, dając możliwość uczestnikom zapoznania się z jego ciekawą architekturą w niecodziennej, nocnej scenerii.

 Ubiegłoroczna, druga edycja „Półmaratonu Księżycowego” zgromadziła na starcie zawodników niemalże z całej Polski (Rybnik, Chorzów, Pszczyna, Tychy, Wrocław, Kluczbork, Nowy Targ, Bielsko-Biała, Inowrocław, Kraków, Żywiec, Piotrków Trybunalski, Warszawa, Opole) jak również z Ukrainy, Czech, Kenii i Wenezueli. Bieg ukończyło 402 zawodników.

 

Ambicją organizatora jest, aby w najbliższym czasie ugruntować pozycję przedsięwzięcia jako czołowego półmaratonu na mapie „biegowej” Polski. 

Zgłoszenia do Półmaratonu przyjmowane będą drogą internetową za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.mosir.rybnik.pl do dnia 3 lipca br. Regulamin biegu i więcej informacji znaleźć można również  na stronie MOSiR Rybnik.

 

Informujemy również, że w nocy z 7 na 8 lipca br. podczas trwania imprezy w godzinach od 21.30 do godz. 1.00 nastąpią utrudnienia w ruchu .


Dodaj komentarz:

Wpisz kod z obrazka:

Wasze komentarze:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.