Witamy w serwisie gieldarow.pl

Konto

Posiadanie konta umożliwi ci dodawanie darmowych ogłoszeń!

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz konta, możesz się zarejestrować»

Logowanie
Przypomnij hasło!

Godzina dla Ziemi już 29 marca

Lista ogłoszeń
2014-03-28

Godzina dla Ziemi WWF to prosta idea, która szybko przerodziła się w największą na świecie inicjatywę społeczną. Setki milionów ludzi na całym świecie wyłącza światła na jedną godzinę tej samej nocy, w symbolicznym geście troski o naszą wspólną Planetę.

W zeszłym roku wśród osób zaangażowanych w tę największą na świecie ekologiczną akcję społeczną znaleźli się mieszkańcy ponad 7001 miejscowości, którzy zgasili światła w swoich domach, a w miastach 153 krajów wygaszone zostało oświetlenie setek tysięcy najbardziej charakterystycznych obiektów. W Polsce do akcji przyłączyło się ponad 60 miast (w gronie tym nie zabrakło Rybnika - ZOBACZ), a niemal 65 tysięcy osób zarejestrowało się na stronie akcji.
Udział w Godzinie dla Ziemi to doskonała okazja, żeby razem zrobić coś dobrego dla Ziemi. Hasło tegorocznej akcji, podobnie jak w poprzednim roku, brzmi: Zgaś światło. Włącz się do zmian

W sobotę, 29 marca, o godz. 20.30 na godzinę zgasną iluminacje (oświetlenie nocne i zewnętrzne) Urzędu Miasta Rybnika przy ul. Bolesława Chrobrego 2. W ten sposób miasto włączy się do światowej akcji.

Dodaj komentarz:

Wpisz kod z obrazka:

Wasze komentarze:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.