Witamy w serwisie gieldarow.pl

Konto

Posiadanie konta umożliwi ci dodawanie darmowych ogłoszeń!

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz konta, możesz się zarejestrować»

Logowanie
Przypomnij hasło!

Baza firm»Dodaj firmę

Panel
Dane umieszczone w katalogu firm:
Dane logowania

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od gieldarow.pl w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Brak zgody pozbawi Cię możliwości otrzymywania informacji o promocjach, nowościach oraz korzystania z niektórych funkcji serwisu.

Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Regulaminu Serwisu gieldarow.pl dla klientów i użytkowników serwisu gieldarow.pl oraz, że akceptuję wszelkie postanowienia tegoż Regulaminu. Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb serwisu oraz serwisów ogłoszeniowych współpracujących z gieldarow.pl , w zrozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.) przez firmę Gieldarow.pl Rybnik ul.Miejska 13.

Informujemy, ze dokonując rejestracji, wyrażacie Państwo zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych firmy gieldarow.pl  Rybnik ul.Miejska 13 właściciela serwisu gieldarow.pl dane te sa przetwarzane tylko dla potrzeb serwisu gieldarow.pl, mają Państwo prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich poprawiania oraz usunięcia z serwisu 24 godziny na dobę bez podania przyczyny.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.