Witamy w serwisie gieldarow.pl

Konto

Posiadanie konta umożliwi ci dodawanie darmowych ogłoszeń!

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz konta, możesz się zarejestrować»

Logowanie
Przypomnij hasło!

Czytanki Dla Dużych I Małych

Lista ogłoszeń
2012-06-01

Cała Polska czyta dzieciom – kampania społeczna, rozpoczęta w czerwcu 2001 przez Fundację "ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom" (do roku 2005 działającą jako:

Fundacja „ABCXXI – Program Zdrowia Emocjonalnego”), mająca na celu propagowanie codziennego czytania dzieciom jako skuteczną, tanią i przyjazną metodę wspomagania ich wszechstronnego rozwoju – psychicznego, umysłowego, społecznego i moralnego - oraz budowania zasobów wewnętrznych dziecka: kompetencji emocjonalnych i intelektualnych. Poprzez nadawanie spotów reklamowych w mediach i inne działania promocyjne, edukacyjne i organizacyjne, Fundacja przekonuje, że czytanie dziecku dla przyjemności - 20 minut dziennie. Codziennie! - jest mądrym sposobem spędzania czasu z dzieckiem i najlepszą inwestycją w jego przyszłość.

W ślady tej kampani z okazji dnia dziecka w rybnickim Focus Mall    Centrum  Kreatywności COGITO zaprasza do sluchania czytanych utworów przez sławnych z Rybnika . 

I tak   2 czerwca godz.   10.45 Kabaret Młodych Panów

                                          15.45 Lucyna Tyl-rzecznik prasowy    Urzędu Miasta Rybnika

 

           3 czerwca godz. 15.00 Bogdan Kloch- dyrektor   Muzeum w Rybniku  

                                        16.45 GrubSon                                 

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 

Dodaj komentarz:

Wpisz kod z obrazka:

Wasze komentarze:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.