Witamy w serwisie gieldarow.pl

Konto

Posiadanie konta umożliwi ci dodawanie darmowych ogłoszeń!

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz konta, możesz się zarejestrować»

Logowanie
Przypomnij hasło!

Bezpieczniej na ścieżkach rowerowych

Lista ogłoszeń
2012-05-30

Jak co roku tak i w tym ruszyły rybnickie patrole policji na rowerach .

Do tego typu pracy na rowerze zostali odelegowani policjanci specjalnie do tego przeszkolenia , którzy rower wykorzystują nie tylko do jazdy . Niejednokrotnie rower poslużyć może jako narzędzie obrony czy środek przymusu.

Policjantów na rowerach możemy najczęściej spotkać w rejonie rybnickiego zalewu.Służba w patrolach rowerowych rozpoczyna się w okresie wiosenno – letnim i zwykle kończy jesienią.

Uzależnione to jest oczywiście od warunków pogodowych. Patrole te cieszą się dużą sympatią mieszkańców i turystów, są także efektywne o czym świadczą uzyskiwane wyniki włącznie z zatrzymanymi sprawcami przestępstw i osobami poszukiwanymi.Gdy zajdzie potrzeba, szybko i sprawnie dojadą w największe zakamarki miasta. Zorganizują pomoc innych służb, a także mogą pospieszyć za sprawcą.

Funkcjonariusze na rowerach mogą sprawdzić duży obszar terenu i wbrew pozorom dotrzeć szybciej do miejsca zdarzenia niż radiowóz, który w godzinach szczytu przedziera się przez uliczne korki.

Dodaj komentarz:

Wpisz kod z obrazka:

Wasze komentarze:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.