Witamy w serwisie gieldarow.pl

Konto

Posiadanie konta umożliwi ci dodawanie darmowych ogłoszeń!

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz konta, możesz się zarejestrować»

Logowanie
Przypomnij hasło!

42. Dni Wodzisławia Śląskiego czas zacząć!

Lista ogłoszeń
2011-06-17

Rozpoczynamy wielkie, coroczne, trzydniowe święto miasta – 42. Dni Wodzisławia Śląskiego. Dla Państwa jesteśmy w centrum wydarzeń. Postaramy się na bieżąco informować o mniejszych i większych zorganizowanych atrakcjach, by każdy mógł znaleźć miejsce, w którym będzie chciał być. Zapraszamy!

 

Na rynku, w towarzystwie Orkiestry Dechova Hudba Miasta Ostrawa pod dyrekcją Jiri Grussmanna z wystąpiły mażoretki Krokodyl pod przewodnictwem Lenki Kapsowej. W całym mieście trwają intensywne przygotowania – z każdą godziną mamy coraz więcej atrakcji do wyboru. W parku rozkłada się park rozrywki „Adrenalina”, na ul. Kubsza i rynku swoje stanowiska przygotowują przedsiębiorcy zrzeszeni wTU KUPUJ. W powietrzu unosi się zapach imprezowych smakołyków. Na Placu Gladbeck niebawem ruszą atrakcje dla dzieci. Prace trwają też na stadionie, gdzie już dziś popołudniu odbędą się pierwsze duże koncerty.

Nie pozostaje nic innego, jak gorąco zachęcić Państwa do uczestnictwa i wspólnej zabawy! 

Dodaj komentarz:

Wpisz kod z obrazka:

Wasze komentarze:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.