Witamy w serwisie gieldarow.pl

Konto

Posiadanie konta umożliwi ci dodawanie darmowych ogłoszeń!

Rejestracja

Jeśli nie posiadasz konta, możesz się zarejestrować»

Logowanie
Przypomnij hasło!

11 Lipca Pchli Targ w Rybniku . Giełda Staroci i Rękodzieła

Lista ogłoszeń
2015-07-03 11 Lipca Pchli Targ w Rybniku . Giełda Staroci i Rękodzieła

Uprzejmie informuję, że w Rybniku w drugą sobotę miesiąca, w dniach: 11 lipca, 8 sierpnia, 12 września 2015 r. w godz. 9.00-17.00 zorganizowany będzie na rybnickim Deptaku

(ciąg ulic Jana III Sobieskiego i Powstańców Śląskich) Pchli Targ, Giełda Staroci i Rękodzieła

Pchli Targ, Giełda Staroci i Rękodzieła, jest imprezą wystawienniczo-handlową dla kolekcjonerów, miłośników przedmiotów sztuki i dawnych wyrobów użytkowych wytwórców regionalnych wyrobów użytkowych i artystycznych oraz wszystkich osób zainteresowanych sprzedażą lub wymianą własnych rzeczy używanych. Podczas Targu nie przewiduje się sprzedaży produktów spożywczych i gastronomicznych.

 

W Targu brać udział mogą zarówno podmioty prawne - firmy, jaki i osoby fizyczne - prywatne. Udział w targu jest płatny. Od wystawców pobierana będzie opłata targowa - 3,50 zł - za 1m2 powierzchni stoiska.

 

Rejestracja wystawców odbywać się będzie na bieżąco w godz. 8.00 - 10.00 przy wjeździe na plac Jana Pawła II. (wjazd od ul. Mikołowskiej).

 

Dopuszcza się dojazd samochodami w godz. 8.00-10.00 na czas montażu stoiska oraz w godz. 16.00 - 17.00 na czas jego demontażu. W innych godzinach, wjazd na deptak będzie możliwy tylko w szczególnych przypadkach. Podczas rejestracji wystawcy otrzymają Kartę wystawcy, która upoważniać będzie do darmowego parkowania na parkingu miejskim przy ul. Brudnioka w dniu Targu oraz do wjazdu na deptak na czas montażu i demontażu stoiska.

 

Organizator nie zapewnia żadnych elementów do ekspozycji asortymentu, każdy z wystawców organizuje  miejsce ekspozycji we własnym zakresie. Stanowiska będą usytuowane w miejscu wskazanym przez przedstawiciela Organizatora podczas rejestracji.

 

Informacja:

Krzysztof Łapka - tel. 51306419,

e-mail: jarmarkrybnik@wp.pl

Dodaj komentarz:

Wpisz kod z obrazka:

Wasze komentarze:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.